MEDLEMMAR

Copyright @ Speedfreakz Sweden All Rights Reserved 2016.

Här visas lista på medlemmar.

(för att se bilder på fordonen - klicka på texten)

 

 

Namn: Jonas Bodner

Ort: Älvsjö / Stockholm

Mail: Jonas@speedfreakz.se

Fordon: Nissan Silvia s14

Status: Ordförande/President

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Micael Ingvarsson

Ort: Tranås

Mail: micael@speedfreakz.se

Fordon: Toyota Supra mk3

Status: Kassör /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Sebbe Stenberg

Ort: Tranås

Mail: stenberg7703@gmail.com

Fordon: Bmw e39 540

Status: Supliant /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Oskar Bouvin

Ort: Tranås

Mail: Oskar.bouvin@Hotmail.com

Fordon: Nissan Silvia s14

Status: Supliant /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Mikael Andersson

Ort: Tranås

Mail: 6290@live.se

Fordon:

Status: Supliant /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Alexandra Westrin

Ort: Tranås

Mail: Alexandra.w@live.se

Fordon: Volvo s70

Status: Kassör/Supliant & Sekreterare

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Marcus Wigstrand

Ort: Tranås

Mail:

Fordon: Toyota Supra mk4

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Karri Nurkkala

Ort: Vagnhärad

Mail: Karri.nurkkala@outlook.com

Fordon: bmw 525 Turbo & Chevrolet

Colorado Sport

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Martin Pettersson

Ort: Tranås

Mail: martin_karl@hotmail.com

Fordon: Nissan 200sx s14 BMW swap

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Emma Wibom

Ort: Tranås

Mail: E.wibom@hotmail.com

Fordon:

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Linus Storm

Ort: Tranås

Mail: linus@speedfreakz.se

Fordon: Volvo 760 Turbo

Status: IT-Ansvarig /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Johan Magnusson

Ort: Tranås

Mail: Fjant_85@hotmail.com

Fordon: Volkswagen Golf gti mk2 16v & Bmw e30 Turbo

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Fanny Ask Holmberg

Ort: Tranås

Mail: FannyAH@live.se

Fordon:

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Mika Nurkkala

Ort: Strängnäs

Mail: m-nurkkala9424@hotmail.com

Fordon: Nissan silvia s14 rb25det

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Daniel Lind

Ort: Mantorp

Mail: Daniellind34@gmail.com

Fordon: Toyota Supra mk4

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Olle Andersson

Ort: Stockholm

Mail: Geshoq@gmail.com

Fordon:

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Mikael Billros

Ort: Tranås

Mail:

Fordon: BMW e30 Turbo

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Gustaf Antonsson

Ort: Tranås

Mail: Gustav@lindskallmans.se

Fordon: Nissan 200sx s13 m50b25 turbo

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Victor Karttunen

Ort: Göteborg

Mail:

Fordon: Nissan 200sx s13

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Philip Karttunen

Ort: Göteborg

Mail: philip.karttunen@gmail.com

Fordon: Saab

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Marcus Jovegard

Ort: Nynäshamn

Mail: challe_95.16@hotmail.com

Fordon: Nissan 200sx s14

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Dennis Rehn

Ort: Tranås

Mail: dennisrehn@hotmail.com

Fordon: Toyota Supra mkiv TT

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Pontus Sandahl

Ort: Tranås

Mail: Pontus@speedfreakz.se

Fordon: Renault Clio

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Peter Magnusson

Ort: Tranås

Mail: Sillstrypan@hotmail.com

Fordon: Nissan Silvia S14 2jz

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Melinda Lenardo

Ort: Tranås

Mail: Melindalenardo@yahoo.se

Fordon:

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Tobias Lundin

Ort: Tranås

Mail: Nofear-1988@hotmail.com

Fordon: Audi 80 Quattro

Status: /Support

 

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Filip Åkeson

Ort: Skövde

Mail: Akeson.Filip@gmail.com

Fordon: Volvo 360 Turbo

Status: /Medlem

 

 

 

 

 

 

 

Namn: Petri vakkuri

Ort: Trosa

Mail: petrivakkuri@hotmail.com

Fordon: Volvo 945 Turbo. Volvo 240 Turbo

Status: /Medlem